Podkarpackie Kultura Kultura Karpacka Spółka Gazownictwa mecenasem CK

Karpacka Spółka Gazownictwa mecenasem CK

Centrum Kulturalne w Przemyślu informuje, że 31 stycznia br  w Oddziale - Zakładzie Gazowniczym w Jarosławiu podpisano umowę na objęcie Mecenatem imprez artystycznych organizowanych przez Centrum Kulturalne w roku 2012 przez Karpacką Spółkę Gazowniczą Sp. z o.o.

Umowa jest owocem dotychczasowej satysfakcjonującej współpracy, której początek miał miejsce w 2008 roku, za co w dowód uznania nadano Karpackiej Spółce Gazowniczej tytuł „Mecenasa Centrum Kulturalnego” .


Tym razem Karpacka Spółka Gazownicza postanowiła wesprzeć finansowo dwanaście różnego rodzaju przedsięwzięć artystycznych, które są jej zdaniem godne zauważenia – począwszy od prestiżowych imprez i festiwali  takich jak: Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form – Biesiada Teatralna w Horyńcu Zdroju, Festiwal Filmów Kina Niezależnego „CK OFF”,  Przemyska Jesień Teatralna, Międzynarodowy Festiwal Jazzowy ”Jazz bez...” - Mikołajki Jazzowe, czy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej oraz Ogólnopolski Festiwal Kapel Folkloru Miejskiego, po imprezy folklorystyczne: Regionalny Przegląd Grup Obrzędowych „Wątki Folkloru Ludowego” w Starym Dzikowie, Międzywojewódzkie Konfrontacje Dziecięcych Zespołów Tańca Ludowego „Taneczny Krąg”, Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych w Kańczudze, Regionalny Przegląd Zespołów Tańca Ludowego „Gacok” w Gaci, Jarmark Sztuki Ludowej „Pruchnickie Sochaczki” w Pruchniku, „Biesiada nad Wyczawą” - prezentacje tradycyjnych potraw wiejskich w Wiązownicy.
Jak ważne w dzisiejszych czasach jest pozyskanie sponsora o mecenasie nie wspominając, może zaświadczyć każdy … kto o to się kiedykolwiek starał. Zwłaszcza gdy wszechobecnie słyszalny kryzys gospodarczy dał się bardzo mocno odczuć chyba każdemu z Nas.
Współpraca z KSG jest dla Nas wielkim wyróżnieniem i przyjemnością. Mam nadzieję, że będzie korzystna dla obu stron: Firmie, oprócz prestiżu i umocnienia pozytywnego wizerunku przyniesie wymierne efekty handlowe, a Centrum Kulturalnemu dofinansowanie przedsięwzięć  pomoże w ich co raz lepszej realizacji.alt
                 Adam Halwa - Dyrektor Centrum Kulturalnego w Przemyślu

 
alt
       Jakub Sikora - Dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego w Jarosławiu


alt

Poprawiony (piątek, 17 lutego 2012 10:31)

 
Powiaty